2014 – 2015 Beyaz masa modelleri

2014 yılının yarısını devirdik , 2015  yılına  yaklaşıyoruz mobilya üretimleri son hızıyla devam ediyor. Sizlere 2015 yeni yıla özel tasarlanmış ve üretimi gerçekleştirilen Beyaz renk masa modellerini sunacağım. Ev dekorasyonunuzun modern görünümleri için renk seçimlerine önem vermenizi öneriyoruz. Beyaz masaların temizliğine daha fazla dikkat etmelisiniz çünkü renk beyaz olduğundan dolayı kiri daha çok belirgin bir şekilde gösteriyor.

Beyaz renk masalar salon ve oturma odalarınızın daha canlı durmasına sebep olacak. Bende eviminin oturma odasın’da beyaz masa ve sandalyeler kullanıyorum gelen misafirlerimizin de beğemeni benim çok hoşuma gidiyor. Açık ton dekorasyon ürünleri ev içerisinde her zaman canlı bir görünüm sergilerler bu yüzden bizler beyazı seviyoruz :)

Sürekli salon ve oturma odaları dekorasyonlarından bahsediyor ama mutfaklarımız ne olacak diyorsunuz. Buyurun ilk paylaştığım görsel beyaz mutfak masasıdır. Masa ve sandalye aynı renk kombinasyonuna sahip, bu model’de tabak ve kaselerinizin renklerini de beyaz yapmayın çünkü hep aynı renk boğmaya neden olabilir. Mesela aşağıdaki model’de saldalyeler le masa beyaz,  kaseler ve tabaklar koyu tonlarda  olarak kullanılmış bence gayet güzel bir kombine oluşturmuşlar.

2. örneğimiz salonlarınız için beyaz masa, burada dikkat ederseniz sandalyeler siyah renk ve salon içerisinde bir çok dekorasyon ürünü ve objeler siyah beyaz karışımından oluşturulmuş.

Fazla model paylaşarak kafanızı karıştırmak istemem, bu modeller sizlere iyi fikir olabilir daha farklı ve güncel konu paylaşanakadar sizlere hoşçakalın…

Bir önceki yazımız olan Duvarlarımızı Baştan Aşağı yeniden Donatalım mı ! başlıklı makalemizde duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konuyla İlgili Google Aramaları:
    yhs-ddc_bd

Yorum bırak

*

Önceki yazıyı okuyun:
cilek-cupcake-cocuk-odasi
Sizi şimdi çilek cupcake çocuk ve genç odalarıyla tanıştıracağım

Çilek mobilyayı nekadar tanıyorsunuz ! çocuk ve genç odaları konusunda bize göre uzman bir marka. Her eve her metre kareye...

Kapat