Antre ( koridor ) Aynaları

Ev dekorasyonun’da atlanılan noktalardan birisi’de koridorlar’dır. Aslında koridorlar ev içerisinde tüm odalara ulaşım sağlanan bir kısım, mesela özel bir günde evinize misafirleriniz gelecek, dış kapıyı açtığınız’da misafirlerinizin ilk karşılaşacağı manzara evlerin Antre – koridorları olacaktır. Bu yüzden koridor – antreler’in dekorasyonlarını yapmamız gerekir.

Bu konu’da koridorlara özel olarak tasarlanan aynalar sunacağız.

Yumurta ovalliği verilen 2 parçadan oluşan bu ayna tasarımı gayet güzel, 2. ufak parça olan ayna karartılmış özelliğe sahip baktığınız’da modern bir görünüm sergiliyor, Koridorlar’da kullandığınız aynalar için birde aydınlatma gerekmektedir. Bu görseldeki tavan bağlantılı aydınlatma dekorasyonla bütünleşik bir görüntü oluşturmuş sizler için ilham olabilir.

Benim ihtiyacımı sadece ayna karşılamaz diyorsanız bu model, özel tasarımlı masayla beraber geliyor, çok şık bir tasarıma sahip olan masalı ayna modeli , aynanın çerçevesi varak yapılmış masa ise Komple cam buda estetik bir görünüm sunuyor. Görsel’de çicek, anahtarlık ve bir’de resim çerçevesi koyulmuş güzel bir kombine bence. Siz dilerseniz bu model’de telsiz telefon kullanabilirsiniz ben öyle düşünmüştüm çünkü 🙂

Şık ve bir okadar’da sadeliğini koruyan koridor aynası dört bir yanı kıvrımlı tasarıma sahip, ayna önün’de ufak araçların koyulabilmesi için camdan bir raf oluşturulmuş, fiyat olarak her bütçeye uyum sağlıyor  koridor ve antreleriniz’de en sade kullanabileceğiniz aynalardan birisidir. Duvar renginizin pek bir önemi yok tüm renklere uyum sağlar raf bölümü paslanmaz ayaklar ile bağlanmıştır aynayı duvarınıza kolay bir şekilde monte edebilirsiniz bu model yada başka bir model olsun satın aldığınız’da paket içeriğinde kullanım ve montaj talimatlarını içeren bir kitapçığın bulunduğundan emin olun, montajı kendi başınıza yapmanız için büyük bir kolaylık sağlar.

Son olarak Varak koridor aynasını sunuyorum sade ama şık bir görünüme sahip olan bu model tüm koridorlara uyum sağlayacaktır. Daha çok klasik dekorasyon oluşturan kullanıcılarımızın beğendiği bir modeldir, varakta bulunan renklere yakın ufak aksesuarlar koridorda güzel uyum sağlayacak.  Modern tasarımlardan daha çok hoşlanıyorsanız üst kısımda sunduğumuz aynalar tam size göre. Bu modeller haricinde görmek istediğiniz yada bize öneri sunmak isterseniz yorum bölümünü kullanınız.

Daha farklı ve dikkat çekici tasarımlar için bizi takip edin

Bir önceki yazımız olan 2014 - 2015 Beyaz masa modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


One Response to “Antre ( koridor ) Aynaları”

  1. Şahin diyor ki:

    Çok estetik görünümlü ayna modelleri. Yaşadığım şehirde bu zamana kadar böyle sade ve estetik bir ayna görmemiştim. Duvar renklerimle uyumlu almamam için hiçbir sebep yok. İki dakikada ayna kendini belli etti ve sevdirdi bana.

Yorum bırak

 

İlginizi Çekebilir..close