Armut Koltuk Koçtaş

Armut koltuklar günümüz’de en yaygın cafelerde kullanılıyor, kolay kullanımın yanı sıra estetik görünümleri’de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Güzel bir gün’de cafeye gittiniz ve bir nargile içmek istiyorsunuz, cafenin hemen arka tarafında ufak bir bahçesi bulunuyor oda ney çimlerin üzerlerin’de armut koltuklar’dan köşeler oluşturulmuş 🙂 hiç vakit kaybetmeden en güzel köşeyi kaparak nargile keyfine başlayabilirsiniz. Konumuz’da böyle bir örnek verdim siz en çok neyden zevk alırsanız o şekilde kullanın ben nargileyi severim ve yerde oturarak içmek kadar keyifli bir şey yok. En ideal olarak armut koltukları tercih ederim. Koştaş mağazalarını Eğer istanbul’da oturuyorsanız   bir çok semtte yeri mevcut. Dilerseniz mağazadan yada internet üzerinden de satın almanızı sağlayan koçtaş , nedense armut koltuklar’da fazla bir çeşit barındırmıyor 3,5 desen ve renk ile sınırlıdır bu bilesiniz.

Armut koltuklar biliyorsunuz ki deri malzemeden üretilmektedir, yani en azından bana deri kumaşı haricinde  denk gelmedi.  Koçtaştan almak isterseniz  fiyatları kdv dahil 81.90 tl dir. İnternet üzerinden satın alırsanız  + kargo ücreti yansıyacak ama 250 tl ve üzeri alışveriş gerçekleştirirseniz kargo ücretini koçtaş karşılıyor yani , biri yeşil, biri kırmızı, diğeri siyah, ötekisi sarı  toplamda 4 tane alırsanız kargo ücretsiz 🙂 Siyah renk  nereler’de kullanılabilir pek bir fikrim yok çünkü armut koltukların bana göre rengarenk olması gerek cıvıl cıvıl oturduğunuz’da içiniz açılır.

Playstation yada Xbox oynamak için en ideal koltuk bence bunlar, saatlerce futbol oynayabilirsiniz 🙂 son olarak koçtaş ta yer alan kırmızı renkliyi sunuyorum burada paylaştığım modeller haricinde şimdilik başka bir çeşit yok ama ilerleyen zamanlarda yoğun ilgi’de artarsa  sanıyorum ki koçtaş çeşitlerini artıracaktır.  Ürünler kolay kirlenmez kirlendiklerinde de deri kumaşı  detarjanlı bir bez ile silersiniz ilk güngü gibi olacaktır.

Armutların  ölçüleri 85x 90×80 cm dir  bu ölçüler standart kullanım olarak belirlenmiştir farklı firmalar farklı ölçüler’de üretebilir. Koçtaşın  online satış sitesinden almak istersiniz diye sizlere ürünlerin kodunu sunuyorum Ürün kodu:1000072051

Armutlar hakkında yorum yazın birlikte tartışalım , Bir başka mobidekorasyon.net konusunda görüşmek üzere kalın sağlıcakla.

Bir önceki yazımız olan Birbirinden Güzel Hediyelik Dekorasyon Ürünleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorum bırak

 

İlginizi Çekebilir..close