bed line yatak , baza ve başlıklar

Bed Line yataklar, bazalar ve başlıklar – modelleri , örnekleri , çeşitleri

Bed line Carizma yatak modeli

Açık hücre teknolojisi ile üretilen viscoelastik malzemesi sayesinde yatağa yattığınızda ısıya ve basınca duyarlı olarak hareketlenir. Bu hareketlenme, yatak vücudunuzun tam şeklini alana kadar sürer. 17 cm yüksekliğinde tasarlanan CARISMA etkiye minimum tepki gösteren bir yataktır.

Basınç azaltıcı özelliğe sahip olan CARISMA yataktaki istenmeyen dönme hareketlerini azaltır ve uyku kalitesini artırır. VISCODOCTOR CARISMA sırt, omuz, boyun ve bel ağrılarının tedavi sürecinede yardımcı olan bir yataktır. Taze hava dolaşımını sağlamak için yatakta özel hava kanalları açılmıştır. Yıkanabilir, fermuarlı, pamuklu velur kumaşa sahip olan CARISMA anti bakteriyel, anti mantar, anti mite özelliklerine sahiptir.

bed line yataklar ve fiyatları

VISCO GOLF 100 DNS YATAK : 2.761,60 TL

Visco golf yatak modelinin kalınlığı 23 cm’dir  yatağın viscosu 100dns dir 9 cm kalınlığında.  Yatağın hava kanalları bulunuyor bu sayede terlemeyi neredeyse tamamı ile önlemeye yardımcı oluyor.

bedline visco golf yatak

 

 

Bir önceki yazımız olan İstikbal yatak odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


2 Responses to “bed line yatak , baza ve başlıklar”

  1. göher diyor ki:

    Merhaba ben İstanbul sultanbeyli de oturuyorum bed Line yatakları çevremde duydum gayet iyi olduklarını söylüyorlar fakat kullanmadan ne kadar emin olabiliriz diye düşünüyorum. İnternet’ten araştırma yaparken buraya denk geldim sizinde söyledikleriniz çok güzel amacım tedavi için ve yukarıdaki bahsedilenler için.

    İstanbul sultanbeyli de nereden alabilirim mağazanız var mı ? ve fiyatları nedir bu yatakların. Garanti süresi vs bilgilendirebilir misiniz eğer alıp ta memnun kalırsam bende çevremdeki arkadaşlarıma öneririm.

  2. Yasemin diyor ki:

    Merhaba; ben 2013 yılı 5 ayından bu yana bedline yatağı kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim kesinlikle .

Yorum bırak

*