fb-karyola-beyaz-1-arabali-bellona

bellona genç odaları

Start Genç Odası Takımı

Ürün Bilgileri

Gençlerin markası Bellona, yapılan onca testlerden sonra seriye almış olduğu ürünlerinde, gençlerimizin ve çocuklarımızın sağlığını her zaman ön planda tutuyor. Estetik duruşu ve spor hatlarıyla dikkat çeken yeni Start Genç Odası Takımı, F1 arabalı karyolası, arabaya ait fonksiyonlar ve estetik duruşuyla tüm geçlerin ve çocukların dikkatlerini üzerine çekmeye hazır. Kumanda ünitesi ile ön farlarının yanması ve gerçek bir spor otomobilde ki motor sesi efektinin oldukça canlı bir şekilde hissediliyor olması ise oldukça heyecan verici. Start Genç Odası ile odanızdan çıkmak istemeyeceksiniz.

Fonksiyon

Fonksiyonel Çalışma masası ve klavyeliği,
Gardırop içi optimum aralıklarla yerleştirilmiş raflar ve elbise askılığı.
Gardırop kapak üzeri boy ayna uygulaması,
Fonksiyonel F1 arabalı karyolası,

Start genç odası takımının tüm detayları ve fiyatlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Size en yakın bellona mağazasına giderek ürünü yakından inceleyebilirsiniz.

http://www.bellona.com.tr/panel-mobilya/genc-odalari/start-genc-odasi-takimi

Favori Genç Odası Takımı

Ürün Bilgileri

Cıvıl cıvıl renkleri ile baharı gençlerimizin odasında 12 ay boyunca yaşatacak bir takım. Kullanışlı çalışma masası, kitaplığı, şifonyeri, komodini, gardırobu ve özellikle karyolanın altından çıkan ikinci yatağı ile gençlerin yatak kavgasına son veriyor.

Fonksiyon

Fonksiyonel Çalışma masası ve klavyeliği,
Gardırop içi optimum aralıklarla yerleştirilmiş raflar ve elbise askılığı.
Gardırop içi ayna,

Favori genç odası takımının tüm detayları ve fiyatlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Size en yakın bellona mağazasına giderek ürünü yakından inceleyebilirsiniz.

http://www.bellona.com.tr/panel-mobilya/genc-odalari/favori-genc-odasi-takimi

 Start F1 Arabalı Karyola

Ürün Bilgileri

Araba görünümlü olarak tasarlanan karyolanın  gövdesinde  beyaz  renkli abs  plastik  malzeme kullanılmıştır. Araba yüzeyinde çeşitli görsel efektler ve konsepte uygun etiketler yer almaktadır.Üniteye tasarımı desteklemek amacı ile ses sistemi  yerleştirilmiş ve farlarında ise led aydınlatma kullanilmiştir.

Start F1 Arabalı Karyola takımının tüm detayları ve fiyatlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Size en yakın bellona mağazasına giderek ürünü yakından inceleyebilirsiniz.

http://www.bellona.com.tr/panel-mobilya/genc-odalari/start-f1-arabali-karyola

Mobidekorasyon.net sizler için Bellonanın 2012 ve 2013 genç odası takımlarını inceledi.

Bir önceki yazımız olan Çilek Arabalı Yatak odaları ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2. el arabalı yatak, arabalı çocuk odaları modelleri ve çilek arabalı çocuk odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir