koctas elbise dolabi (1)

Koçtaş 4 Kapılı Elbise Dolabı Modeli

Koçtaş mobilya her zevke ve bütçeye göre evinizin tüm ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. Koçtaşın en çok satılanlar listesinden sizlere bu yazımızda 4 kapılı ve 2 çekmeceli çok kullanışlı elbise dolabı modelini tanıtıyoruz.

Şu sıralar Koçtaş mobilya reklamların da sıklıklagördüğünüz ve indirimli mobilya modelleri arasın da bulunan bu cazip ve kullanışlı gardırop modeli,yatak odanızın vazgeçilmezleri arasında yeralacak.

Venge ve milas olmak üzere size iki renk seçeneği sunan Koçtaş mobilya da bu 4 kapaklı ve 2 çekmeceli elbise dolabı modeli 28 Mayıs 2013 güncel fiyat satış bedeli 389,90TL yerine  299,90TL olarak satışa sunuluyor.

koctas elbise dolabi (1)

koctas_4_kapili_elbise_dolabi_modeli_h46254

koctas elbise dolabi (3)

koctas elbise dolabi (2)

Malum yakın da okullar tatil olacak ve yaz sezonu açılacak. Yazlıkçılar, yaylacılar şu sıralar yoğun bir şekilde mobilya arayışına girdiler. Yazlık evlerde hem çok yer kaplamayan hem de kullanışlı modellerin yanısıra genel de cazip fiyatlarla mobilya tercihleri yapılıyor. Elbise dolabının kapak sayılarının fazla olması ve ayrıyeten çekmecelerinin de olması çok önemlidir. Fazla eşyalarınızı koyabileceğiniz gibi elbise dolabınızı yüklük olarak da kullanabilirsiniz.

Sadece yazlık evler de düşünmeyin. Genç odalarına da kullanışlı ve çok amaçlı elbise dolabını tercih edebilirsiniz. Eğer fazladan bir odaya sahipseniz odanızı değerlendirebilir ve fazlalıklarınızı dolap kapaklarının fazla olmasının avantajı ile değerlendirebilirsiniz.

Ürün özelliklerine gelince;

• Yükseklik: 190 cm. Genişlik: 160 cm. Derinlik: 52 cm.
• Malzeme: 18 mm. Suntalam
• Renk: Milas, Venge
• Demontedir

Rengi ve modelinin yanısıra cazip fiyat avantajları ile bu elbise dolabını almak için size en yakın bir Koçtaş mağazalarını ziyaret edebilir, ürünü daha yakından inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ÇANAKKALE Seramik Cam Mozaik Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir